hoge raad

Orde van het Gulden Masker

Hoge Raad

Willy Segers

Grootmeester

 

Langeveldstraat 25

1745 Opwijk

 

0475 361 333

 

willysegers1745@gmail.com

Hugo Janssens

Grootkanselier

 

Beringstraat 12/6

3191 Boortmeerbeek

 

0473 615 351

 

h.janssens1@telenet.be

Roeland Vranken

Griffier

 

Dagwanden 39

1860 Meise

 

0472 333 110

 

roeland.vranken@skynet.be

Jacqueline Bruggemans

Penningmeester

 

dr. R. Lambrechtslaan 5

1700 Dilbeek

 

0476 309 169

 

jacqueline_vercammen@hotmail.com

Jon Igartua y Porres

Ceremoniemeester

 

Nieuwe Rolleweg 52

1800 Vilvoorde

 

0475 910 383

 

jon.igartua@telenet.be

Jean-Pierre Muyldermans

Zwaarddrager

 

Sint-Annalaan 18

1560 Hoeilaart

 

02 657 94 21

 

jpmuyldermans@skynet.be

Julien De Doncker

Ere-Grootmeester

 

Benedestraat 142

1851 Humbeek

 

0473 767 578

 

juliendedoncker@skynet.be

Diane Mertens

Raadslid

 

Plaatstraat 12

1570 Galmaarden

 

054 588 086

 

diane.mertens@telenet.be

Geert Habils

Ere-Ceremoniemeester

 

Sprietmolenstraat 24

1850 Grimbergen

 

0478 224 289

 

geert.habils@skynet.be

Danny Van den Bergh

Raadslid

 

Topmolen 25

1840 Londerzeel

 

0496 714 718

 

daniel.vandenbergh@telenet.be

Pierre Lombaerts

Ere-Raadslid

 

Oudstrijdersstraat 64

1700 Dilbeek

 

02 567 91 47

ORDE VAN HET GULDEN MASKER

CONTACTADRES

Adres: Langeveldstraat 25, 1745 Opwijk

Email: willysegers1745@gmail.com

Mobiel: 0475 361 333

KOMENDE ACTIVITEIT

Hoge Raad - 18 februari 2019 - Meise


Officiële website van de Orde van het Gulden Masker

BE45 3100 7360 3989 - BBRUBEBB

Willy Segers, Langeveldstraat 25, 1745 Opwijk - 0475 361 333

mail - web - webmaster - privacy

© Copyright. Alle rechten voorbehouden. Webdesign: Ongi Etorri